همکاری

قرارداد خدمات پشتیبانی IT

شرکت ابزار الکترونیک آبنوس آماده عقد قرارداد در حوزه خدمات آی‌تی با شرکت ها و ارگان های رسمی می‌باشد . ارائه خدمات پشتیبانی IT در قالب قراردادهای مشخص و به صورت شش ماهه و سالیانه می‌باشد . در این قراردادها متناسب با نیاز و تقاضای شما برای پشتیبانی و نگهداری از سیستم های کامپیوتری ، تجهیزات اداری و تعمیر و نگهداری شبکه با در نظر گرفتن هزینه‌های جانبی بهترین مبلغ قرارداد پشتیبانی شبکه و  IT به شما ارائه می‌گردد . به طور کلی شرکت سه نوع قرارداد خدمات IT، در این زمینه ارائه می‌دهد که بر اساس تقاضای مشتریان ممکن است قرارداد نهایی ، ترکیبی از هر 3 نوع باشد که در ادامه به این موارد اشاره شده است :

1- قرارداد خدمات پشتیبانی و نگهداری سیستم های کامپیوتری:

شبکه کامپیوتری شرکت یا سازمان شما ، مجموعه ای از ماشین های پیچیده است ، که به طور همزمان با دیگر دستگاهها ارتباط برقرار می‌کنند و هزاران محاسبه را انجام می‌دهند . تعمیر و نگهداری سیستم های کامپیوتری به صورت منظم می‌تواند مشکلات بزرگ را از شبکه‌های کامپیوتری شما دور نگه دارد . کارشناسان IT می‌دانند که بدون تعمیر مناسب سیستم های کامپیوتری ، کسب و کار شما قادر نخواهد بود به درستی کار کند. با توجه به اهمیت نظارت و نگهداری شبکه و سیستم های کامپیوتری ، این امکان برای شما وجود دارد که بخواهید تعمیر و نگهداری سیستم های کامپیوتری خود را به شرکت پشتیبانی و نگهداری شبکه واگذار کنید .

2- قرارداد خدمات پشتیبانی و نگهداری از تجهیزات اداری:

در این نوع قرارداد نگهداری و پشتیبانی از تجهیزات اداری ائم از پرینتر ، اسکنر و … از اهمیت بیشتری برخوردار است . تکنسین های کامپیوتر مسئول ارائه خدمات سرویس و نگهداری از تجهیزات اداری به شرکت‌ها می‌باشند . به این دسته از خدمات در اصطلاح خدمات HelpDesk گفته می‌شود .

3- قرارداد خدمات پشتیبانی شبکه:

 این نوع از قرارداد خدمات پشتیبانی شبکه ، برای ارائه بهترین خدمات تخصصی و حرفه‌ای در زمینه شبکه و تجهیزات شبکه‌ای و نرم افزارهای مرتبط با آن متمرکز می‌باشد . در قرارداد خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری ، خدمات از نظر فنی در سطح بالاتری نسبت به سایر قراردادها ارائه می‌گردد .
در زیر به 5 مورد از خدمات اصلی پشتیبانی شبکه اشاره شده است:

برخی از مشتریانی که تا کنون شرکت ابزار الکترونیک آبنوس با آنها همکاری داشته است:

 

               

 

                 

 

 

                  

تعمیرات تلفن پاناسونیک

تعمیرات پرینتر

نمایندگی پاناسونیک

نمایندگی hp