درباره ما

شرکت ابزار الکترونیک آبنوس، توانسته است با استفاده از بهترین کارشناسان و مهندسین با تجربه، در طول ۱۴ سال گذشته خدماتی با بالاترین سطح کیفی را در زمینه های فروش و خدمات پس از فروش محصولات پاناسونیک به هموطنان ارائه کند. تجربه و تخصص همکاران ما در کنار استفاده از به روز ترین تجهیزات و قطعات، زمینه همکاری های بلند مدت و رضایت بخشی را با مشتریانمان فراهم کرده است.

ابزار الکترونیک آبنوس، نمایندگی رسمی پاناسونیک

شرکت ابزار الکترونیک آبنوس ارائه دهنده محصولات اچ پی و پاناسویک و کلیه برندهای ماشینهای اداری در ایران با هدف ارائه راه حل جامع در زمینه ماشینهای اداری و عرضه ،پشتیبانی و آموزش سخت افزارهای اچ پی و پاناسونیک ایجاد گردیده است . با هدف ارائه راه حل جامع در زمینه ماشینهای اداری و عرضه ،پشتیبانی و آموزش سخت افزارهای که در این راه همواره کنترل کیفی محصولات و خدمات مطابق با استانداردهای جهانی پذیرفته شده این حرفه آموزش صحیح تمامی مشتریان اعم از مشتریان داخلی، میانی و خارجی و اتخاذ استراتژی های مناسب در جهت ایجاد و حفظ رابطه طولانی و پایدار  بامشتریان موردنظر بوده است.مهم نیست شما چه میزان بزرگ یا کوچک هستید ، یک سازمان و نهاد بزرگ هستید یا یک مجموعه کوچک ، مهم این است آنچه را که از تکنولوژی روز دنیا در زمینه ماشینهای اداری بخواهید برای شما فراهم کرده یا قطع به یقین خواهیم کرد.

ما در این مدت به عنوان ارائه دهنده فروش محصولات و خدمات پس از فروش شرکت اچ پی و پاناسونیک بی شک تلاش خود را کرده ایم تا بهترین راه حل را با توجه به بودجه و تکنولوژی مورد نیاز مشتریان محترم ارائه نمائیم.شرکت ابزار الکترونیک آبنوس به عنوان شرکت مادر (به همراه یک شرکت تخصصی دیگر در مجموعه) نیازها ، راه حل ها و سرویس و پشتیبانی ماشینهای اداری مورد نیازمشتریان خود را ارائه می نماید.پس از گذشت ۱۴ سال از تاسیس شرکت ابزار الکترونیک آبنوس ، هم اکنون این شرکت با داشتن ۳۰ نفر پرسنل کارآزموده و ماهر با نمایندگان  فروش وخدمات پس از فروش در شهرهای گوناگون و انجام پروژه های مختلف در زمینه مشاوره ، طراحی ، نصب و  اجرا و نظارت بر طرحهای انفورماتیکی و ماشینهای اداری همچنین ارائه و تامین کلیه محصولات پاناسونیک (تلفن و فاکس) اچ پی (شامل سرور ، تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات , پرینتر ، پلاتر ، اسکنر ، نوت بوک ، تجهیزات شبکه و مواد مصرفی مورد نیاز کاربران) مفتخر است که یکی از بزرگترین شرکتهای انفورماتیکی کشور عزیزمان ایران بوده و از پیشگامان این صنعت فراگیر می باشد.

 شرکت ابزار الکترونیک آبنوس در حال حاضر عضو  اتحادیه ماشینهای اداری و کامپیوتر و اتحادیه مخابرات و تلفن ایران می باشد. متخصصین بنام و آشنا به فنون بازار با تجربه های چند ساله در زمینه های بازاریابی و فروش با محوریت مهم  مشتری مداری مشغول فعالیت بوده و در واقع واسطه بین مشتریان و بخش های پشتیبانی هستند. دریافت و درک نیازهای نرم افزاری مشتریان ،برگزاری جلسات فروش و عرضه نرم افزار ها و پیگیری های مستمر و حتی در برخی موارد ۲۴ ساعته تا جلب رضایت مشتری از دیگر مسئولیت ها و تلاشهای متخصصین این بخش است.

کارشناسان این بخش در سایه آموزش های مستمری که در سمینارها و کنفرانسهای داخلی و بین المللی تخصصی بازاریابی و فروش می گذرانند ، قابلیت وکارایی خود را در زمینه ارائه اطلاعات دقیق برای ارائه محصولات جدید و توجه به بازارهای جدید افزایش می دهند. وظیفه مهم ما که سرلوحه خود قرار داده ایم در بخش پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشد که کارشناسان و تکنسین های آموزش دیده دراین  بخش با فراغ خاطر آماده پاسخگویی تلفنی و حضوری به متقاضیان و کاربران بوده و آنان را دراستفاده بهینه از نرم افزارها و دستگاه ها راهنمایی می نمایند.همچنین این بخش با هماهنگی بخش فروش ،طرح های دوره ای جهت حفظ ارتباط با مشتریان و سنجش میزان رضایتمندی آنها در نظر گرفته است وگزارش این نتایج به مدیران بخش های فروش، پشتیبانی و مدیریت کل ارائه می گردد.پس از تحلیل و بررسی های ریزبینانه نتایج ،استراتژی های مناسب برای افزایش میزان رضایتمندی مشتریان اتخاذ و به کار گرفته می شود.

امید آن می رود تا با پشتوانه صداقت گفتار،وجدان کاری و احترام متقابل دامنه تفاهم ها افزایش یافته و قدم اول موجبات همکاری های بعدی را فراهم آورد.

تعمیرات تلفن پاناسونیک

تعمیرات پرینتر

نمایندگی پاناسونیک

نمایندگی hp